Nawigacja
Portal
  Start
  Artykuły
  Wykłady Mp3
  Pobierz - Oglądaj
  Galerie
  Linki
  O nas
  Kontakt
  Szukaj

Materiały
  Biblia online
  Wielki Bój
  Grzech nad wami panować nie będzie
  Czas Się Wypełnił - poselstwo trzech aniołów

2017- 500 lat po Lutrze!
Ostatnie Wykłady
Noworoczny apel 11332
Jestem dłużnikiem 10853
Uciec z czarnej dziu... 9975
Wystarczy zepsuta la... 7255
Usuńcie przeszkodę 7092
Losowa Fotka
widok
widok
Krajobrazy
Ostatnie Artykuły
WAGGONER E. J. - JEZ...
SALLY HOHNBERGER - P...
WHITE E. G. - OSTATN...
WHITE E. G. - PRZYCZ...
13 - PRAKTYCZNE PRZY...
Bezpłatne materiały

Uwaga!

Na naszej stronie oferujemy książki za darmo. Naszą intencją i pragnieniem jest, aby Ewangelia, przez literaturę, którą oferujemy, mogła dotrzeć do osób, które nie są w stanie sfinansować sobie takich zakupów.

Jeśli pragniesz zamówić którąś z poniższych pozycji, a Twoje możliwości finansowe pozwalają na ich zakup, to zachęcamy do zakupu na stronach internetowych:

Chrześcijańskiego Instytutu Wydawniczego „Znaki Czasu”
Chrześcijańskiego Wydawnictwa „Orion Plus”
Chrześcijańskiego Wydawnictwa „Betezda”

Dziękujemy i życzymy obfitych błogosławieństw Bożych przy lekturze.
REDAKCJABRAK W MAGAZYNIE

"ON PRZYCHODZI"  Alejandro Bullón

ŚWIATOWY BESTSELER ROKU 2009!

Obraz przedstawiany codziennie przez media nie jest zachęcający - globalne ocieplenie, trzęsienia ziemi, huragany, niepokoje, terroryzm... Co się dzieje z naszą planetą? Czy świat znajdzie wyjście z kryzysu?
Te zatrważające zjawiska są jedynie widzialną stroną rzeczywistości. Za nimi toczy się bardziej istotna walka. Zbliżają się epokowe wydarzenia. Na podstawie prognoz naukowych i proroctw zawartych w Piśmie Świętym autor analizuje znaki wskazujące na zbliżanie się przełomowego wydarzenia w historii naszej cywilizacji. Zapoznaj się z najlepszymi wieściami, jakie kiedykolwiek zostały przekazane ludzkości. Nie ma czasu do stracenia. Zacznij odczytywać znaki nadziei. Już teraz.

O autorze:
ALEJANDRO BULLÓN to znany w świecie mówca, prezenter telewizyjny, pisarz i wybitny przywódca duchowy. Od wielu lat dzieli się ze słuchaczami inspirującym przesłaniem chrześcijańskiej nadziei. Jest autorem kilku książek, które stały się bestselerami.BRAK W MAGAZYNIE

"Liczy się człowiek"  Jim Hohnberger

       Jak powinien zachowywać się sumienny chrześcijanin o wysokich biblijnych standardach wobec ludzi, którzy się z nim nie zgadzają? Czy naciskać na nich, posługując się doskonale dobranymi cytatami z Pisma Świętego, dopóki nie staną się tacy jak on? Takie właśnie przekonanie żywił Jim Hohnberger do momentu, gdy w wyniku żarliwych modlitw Bóg objawił mu całą głębię cierpień Chrystusa, cierpień, które zgotował Zbawicielowi żądny krwi tłum w drodze na Golgotę. Jim zrozumiał, że bycie naśladowcą Chrystusa to o wiele więcej niż tylko wytykanie błędów innym i prowadzenie poprawnego życia. Zrozumiał, że tu liczy się człowiek!

       W swojej być może najważniejszej do tej pory książce autor próbuje pogodzić teorię z praktyką: to, czego nauczamy, z tym, jak żyjemy - szczególnie wtedy, gdy nasze poglądy nie są zgodne z poglądami innych. Z wielką szczerością przedstawia w niej swoje - często bolesne – doświadczenia - refleksje, które były ich wynikiem. Pokazuje też, iż postawa Jezusa względem tych, którzy Go nie przyjęli, była równie ważna jak prawdy, które głosił.

       Jeżeli kiedykolwiek czułeś ból odrzucenia, ponieważ inaczej postrzegałeś pewne sprawy, jeżeli kiedykolwiek skrzywdziłeś kogoś, w zapale broniąc Bożej prawdy, jeżeli ludzie mają dla Ciebie większe wartość niż konwenanse i polityka - ta książka jest właśnie dla Ciebie!

127 stron ,14x20cm
BRAK W MAGAZYNIE

"Trzecie Tysiąclecie"  
Alejandro Bullon

Książka zawiera stare, lecz wciąż aktualne poselstwo biblijne, czytelną symbolikę Apokalipsy oraz wizję przyszłości na nowe tysiąclecie. Bestseller w Ameryce Południowej.

format 176x250 , str.176

BRAK W MAGAZYNIE

"Czas się wypełnił"

       Przed powtórnym przyjściem Jezusa Chrystusa, Bóg ponownie posyła swoich posłańców ze szczególnym i ostatnim poselstwem, które ma być ratunkiem dla żyjących w tym czasie ludzi. Musi ono dotrzeć do wszystkich mieszkańców ziemi, ponieważ każdy człowiek jest drogocenny w oczach Boga i musi mieć szansę podjęcia właściwej decyzji zanim czas dobiegnie końca. Rozpoczyna się ono słowami: „I widziałem innego anioła, lecącego przez środek nieba, który miał ewangelię wieczną, aby ją zwiastować mieszkańcom ziemi i wszystkim narodom, i plemionom, i językom, i ludom, który mówił donośnym głosem: Bójcie się Boga i oddajcie mu chwałę, gdyż nadeszła godzina sądu jego, i oddajcie pokłon temu, który stworzył niebo i ziemię, i morze, i źródła wód...” (Obj. 14:6.7). Z tym wspomnianym aniołem łączy się jeszcze dwóch kolejnych i razem wołają, aby każdy uczynił to, co pozwoli mu spotkać przychodzącego Jezusa w pokoju.

       CZAS SIĘ WYPEŁNIŁ! Jezus Chrystus wkrótce przychodzi, by zabrać tych, którzy nie chcą zginąć, gdy Bóg będzie ostatecznie usuwał zło. Posłuchajmy co wołają trzej aniołowie i przygotujmy się, by powitać powracającego Chrystusa z radością.

63 stron, 14x20cm

"Droga do Chrystusa" Ellen G. White

Książka "Droga do Chrystusa" została przetłumaczona i wydana w ponad 70 językach. Od chwili ukazania się po raz pierwszy w 1892 roku, znajduje się w ścisłej czołówce światowych bestsellerów, a liczba wznowień tej niewielkiej książeczki jest trudna do policzenia.

Spoglądając na wydarzenia rozgrywające się w dzisiejszym świecie wielu z nas traci wiarę w istnienie jakiegokolwiek jeszcze dobra, sprawiedliwości i nadziei na lepsze jutro...
...Jeśli więc szukasz prawdy, nadziei i sensu życia, jeśli marzysz o nieśmiertelności i lepszym świecie, jeśli szukasz bezpieczeństwa, sprawiedliwości, brakuje Ci wolności i czujesz niedosyt uczuć, szukając szczęścia, wiary i miłości - to jest książka dla Ciebie.
Poczytna książka, która uczy samodzielnego myślenia w sprawach zbawienia i prowadzi do  osobistego kontaktu   z Bogiem.
64 strony, 13x18,5cm

"Wielki Bój" Ellen G. White


Książka najbardziej znana i najpoczytniejsza ze wszystkich pięciu wchodzących w skład serii "Konflikt wieków". W Polsce ukazało się jedenaście jej wydań. Wielki Bój to historia chrześcijaństwa, zwłaszcza drugiego tysiąclecia, oparta na poważnym materiale historyczno-biblijnym. Zawiera wykład zagadnień chrześcijaństwa i biblijnej filozofii dziejów. Światowy bestseller amerykańskiej pisarki Ellen Gould White
Napisana ponad 100 lat temu. Wielokrotnie zakazywana.
Wydana w ponad 200 językach świata,w wielu milionach egzemplarzy.
s. 480, 16x23cmBRAK W MAGAZYNIE

"Życie Jezusa" Ellen G. White


Poczytna, ponadwyznaniowa biografia Jezusa, obfitująca w bogate myśli teologiczne. Piękne opisy służby dla innych, szlachetności, godności i wolności osobistej każdego człowieka. Seria 'Konflikt wieków'.

Format 160x230, ok 450 s.

BRAK W MAGAZYNIE

"Daniel a współczesność" Władysław Polok
 

"(...) Władysław Polok - na przykładzie Danielowego proroctwa - przedstawia drogę, jaką Bóg wiódł i wiedzie, swoich naśladowców w ziemskiej historii ludzkości, które w detalach zostały objawione jeńcowi żydowskiemu w Babilonie, człowiekowi, którego życie może samo być przedmiotem osobnego dzieła.

Księga Daniela to dla mnie właściwie dwa tematy - postać i życie Daniela, oraz prorocza wizja przyszłości świata. Danielowe przeżycia na dworze babilońskim i medo-perskim to walka o prawdę, godność ludzką, prawa człowieka i wolność sumienia. Proroctwa Daniela to temat osobny i ten głównie jest przedmiotem omówienia w niniejszym tomie. Jako duchowny i ewangelista, autor przybliża czytelnikowi Danielowe proroctwa z prostotą "kaznodziejskiego" wykładu. (...)

'Ponieważ wiele z tego, co Daniel przepowiedział już się spełniło, i to w detalach - powiedział do mnie niedawno mój przyjaciel - może więc warto wreszcie uwierzyć, że czas w którym przyszło nam żyć to nic innego jak koniec świata'. Powiedział prawdę. Dlatego też pozwalam sobie polecić (...) jako lekturę dla każdego, kto ceni życie Rajmund Ładysław Dąbrowski"
.
stron 130, 12x19,5cm


BRAK W MAGAZYNIE

"Patriarchowie i prorocy" Ellen G. White

Już od najmłodszych lat zastanawiamy się nad naszym miejscem w świecie. Pytania: dlaczego?, jak?, kiedy?, w jakim celu? towarzyszą nam od zarania dziejów. Toteż w miarę naszych kompetencji, zakresu oddziaływania i miejsca w społeczeństwie dajemy na nie różne odpowiedzi. Są one z reguły nietrwałe i są subiektywne, w związku z czym niejednokrotnie sprzeczne ze sobą. Na temat samego powstania wszechświata i naszej planety znanych jest ponad 30 hipotez, w większości ze sobą kolidujących. Podobnie ma się sprawa z pochodzeniem i przeznaczeniem człowieka.

          Toteż odpowiedzi na te pytania i problem początków naszej egzystencji być może dalej pozostają nie rozstrzygnięte chociażby z powodu zbyt skromnego zasobu wiedzy posiadanej przez nas dotychczas. Wiedzy podanej w sposób najprostszy, przekonujący i najbardziej przystępny.

          Wychodząc naprzeciw takim właśnie potrzebom oddajemy naszym czytelnikom publikację zrozumiałą w swej treści zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pozycja ta jest godna zainteresowania osób utożsamiających się z chrześcijaństwem i innymi religiami, jak też identyfikujących się z afideistycznym widzeniem świata. 

format A5, str.581, 16x23cmBRAK W MAGAZYNIE

"Leczenie Domowe"  
Agata Thrash, Calvin Thrash

Organizm człowieka został wyposażony w cudowne mechanizmy regulujące i naprawcze, które umożliwiają naturalny powrót do zdrowia.
Książka przedstawia racjonalne, proste i - co najważniejsze - skuteczne metody zwalczania chorób, metody, które z powodzeniem możemy zastosować w warunkach domowych.
W książce znajdują się rozdziały: Środki lecznicze do zastosowania w domu; Historia wodolecznictwa; Doskonałość ludzkiego ciała; Kontrola temperatury; Czynniki krążeniowe, neurologiczne i metaboliczne w leczeniu; Natychmiastowe i korzystne skutki działania zimna; Krótka zimna kąpiel; Stosowanie gorąca; Zadziwiające właściwości wody; Zastosowanie wody w leczeniu chorób; Techniki zabiegów; Specjalne sposoby leczenia; Choroby i ich domowe leczenie; Masaż; Leczenie węglem drzewnym; Czosnek.
Pobudzenie naturalnych sił organizmu do regeneracji jest postępowaniem najbardziej zdroworozsądkowym. Warto o tym pamiętać zarówno w przypadku zagrożenia chorobą, jak i w jej trakcie. W efekcie przyniesie to poprawę zdrowia i to bez skutków ubocznych leczenia farmakologicznego.

format 16x23cm, str.237

Napisz które książki zamawiasz, napisz swój dokładny adres do wysyłki. 
Twoje dane nie będą nigdzie przetwarzane ani przekazywane.

Za książki nic nie płacisz!
Koszt zakupu książek i wysyłki pokrywają osoby prowadzące stronę.

Życzymy przyjemnej i owocnej lektury tych cennych pozycji.
 


Formularz Zamówienia


Zamawiam (zaznacz):

"Droga do Chrystusa" E.G. White "Wielki Bój" Ellen G. White

Twój email(wymagany aby zamówienie zostało zrealizowane):

Imię i nazwisko:

Ulica i numer mieszkania:

Kod i nazwa miejscowości:

Województwo:

Uwagi i prośby:

Losowy cytat
  "Ostatki Izrela nie będą czyniły nieprawości, ani będą mówiły kłamstwa, ani się znajdzie w ustach ich język zdradliwy; ale się paść będą i odpoczywać, a nie będzie, ktoby je przestraszył." Sof. 3,13 (BG)

[Wiecej cytatów]
POLECAMY

Studio nagrań ADeeS

Niezwykła książka "Ucieczka do Boga"

"Życie w mocy Boga" Jim Hohnberger

"Bądź rodzicem w mocy Ducha" Sally Hohnberger

Portal nadzieja.pl

Chrześcijańska Służba Charytatywna

Oficjalna strona KADS-darmowe Znaki Czasu

Maranatha.pl

Download
Najchętniej pobierane
"POKONAĆ GOLIATA" C... 20327
Nick Vujicic - bez ... 16344
05. Czy naprawdę wi... 12194
"Czas się wypełnił" 7753
e-Biblia 3.10 complete 7354
"Wczesne Pisma" E.G... 7282
"Grzech nad wami pa... 6856
DATUR - Cezary Rogo... 6641
Ostatnio dodane
2017- 500 lat po Lu... 1142
07. Od religii do c... 4106
06. Punkt zwrotny 3491
05. Czy naprawdę wi... 12194
04. Wybiórczy słuch 3378
03. Spektrum wyborów 3117
02. Wracając do Boga 3121
01. Religia - Czy t... 3101